13 kwietnia 2024

III Niedziela Wielkanocna B – 14.04.2024

1. Dzisiaj Niedziela Biblijna, która rozpoczyna w kościele Tydzień Biblijny oraz ogólnopolski dzień czytania Pisma Świętego.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć kwietniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Jutro, w poniedziałek spotkanie z młodzieżą klasy VII i VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania o godz.17.30 w salce na plebanii.
  4. W tygodniu msze święte: w środę i piątek o godz.18.00 oraz niedzielna msza święta w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie we wtorek i czwartek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.15.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  6. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich a w Dychowie zbiórka do puszek na ogrzewanie naszej świątyni.
  7. Biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.16.00 do 17.00 oraz po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie