29 kwietnia 2017

III Niedziela Wielkanocna A – 30.04.2017

1. Dzisiaj taca w Dychowie przeznaczona w całości na pokrycie kosztów instalacji ogrzewania naszego kościoła.
  2. Jutro 1 maja – św. Józefa, patrona ludzi pracy. Msza święta w Dychowie o godz.11.00, a po niej pierwsze nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  3. W środę, 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte w naszej parafii: w Bronkowie o godz.9.30, a w Dychowie o godz.11.00. Natomiast w Brzózce przypada uroczystość odpustu, msza święta ku czci Matki Bożej Królowej Polski godz.12.30. Zapraszamy całą rodzinę parafialną. W tak ważną Uroczystość dla każdego Polaka, proszę przyozdobić nasze domy flagami narodowymi i maryjnymi.
  4. W środę, Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym o godz.21.00 przy figurce Matki Bożej Dychowskiej obok elektrowni. Serdecznie zapraszam.
  5. W czwartek 4 maja, przypada św. Floriana, patrona strażaków. Msza święta w intencji OSP Bronków w Bronkowie o godz.18.00.
  6. Nabożeństwa majowe w tygodniu po mszach świętych wieczornych.
  7. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii, ojczyzny i świata.
  9. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę 6 maja od godz.9.00.
  10. Za tydzień w niedzielę, zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  11. W przyszłą niedzielę ukaże się majowy numer gazetki parafialnej JEZU UFAM TOBIE.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie