22 kwietnia 2023

III Niedziela Wielkanocna A – 23.04.2023

1. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona jest na ogrzewanie naszej świątyni.
  2. Dzisiaj ks. Wojciech Lechów obchodzi imieniny. Dziękujemy Mu za pomoc duszpasterską w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy i świętego Wojciecha Jego Patrona.
  3. Dzisiaj Niedziela Biblijna, która rozpoczyna w kościele Tydzień Biblijny oraz ogólnopolski dzień czytania Pisma Świętego. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przygotował małe karteczki z fragmentami Pisma Świętego, które otrzymamy przy wyjściu z kościoła.
  4. We wtorek święto świętego Marka Ewangelisty. Msza święta w intencji ks. Proboszcza Marka o godz.18.00. Serdecznie zapraszam.
  5. Spotkanie z dziećmi klasy III i ich rodzicami w środę o godz.18.30 w kościele. Na spotkaniu ustalimy program bezpośredniego przygotowania do I spowiedzi i komunii świętej. Proszę wszystkich o obecność.
  6. W tygodniu msze święte: we wtorek, środę, piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  8. W przyszłą sobotę na mszy świętej o godz.10.00 w kościele św. Jadwigi w Krośnie Odrzańskim młodzież klasy VIII przyjmie Sakrament Bierzmowania.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone w okresie Wielkiego Postu na Wyższe Seminarium Duchowne.
  10. Dziękuję serdeczne za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie