Zawsze aktualne wiadomości

16 stycznia 2021

II Niedziela Zwykła B – 17.01.2021

  1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  2. W tym tygodniu zakończymy kolędę w naszej parafii. Ze względu na pandemię, zapraszamy na spotkania kolędowe w kościele. W ramach spotkania będzie odprawiona msza święta o godz.17.00 w intencji wyznaczonych na dany dzień rodzin. Po mszy świętej  specjalne kolędowe błogosławieństwo, rozdanie pamiątkowych obrazów na każdą rodzinę, a także obrazków i kalendarzyków parafialnych. Będą także wyłożone koperty na Seminarium Duchowne i na remont naszej świątyni. W czasie mszy można złożyć ofiarę kolędową na utrzymanie parafii.
  3. W czwartek, 21 stycznia przypada Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach, a msza święta w naszym kościele za wszystkie Babcie i Dziadków będzie odprawiona w czwartek o godz.17.00. Serdecznie zapraszam.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00.
  5. Za tydzień zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.
  6. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
   
      SPOTKANIA KOLĘDOWE Rodzin na mszy świętej godz.17.00 w kościele w Dychowie
18.01.2021 poniedziałek
Dychów  – Osiedle Zielona Polana
Dychów – blok 7A
Dychów – numery 1 do 6 (żółty blok), 68B i ul. Leśna nr. 65, 65A, 65B, 65C, 65D
19.01.2020 wtorek
Dychów – blok 68 i 68A
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne