12 marca 2022

II Niedziela Wielkiego Postu C – 13.03.2022

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego. Tradycyjnie zbiórka do puszek na potrzeby misji świętych Ad Gentes.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Dychowie o godz.15.00. Na nabożeństwo Gorzkich Żali zapraszam wszystkich parafian, w sposób szczególny dzisiaj zapraszam mieszkańców Dychowa: ul. Rybacka od 55D do 50, 49A, 49, 47A, 48, 48A, ul. Sportowa od 56A do 63, ul. Kwiatowa od 17A do 44 i ul. Prądocińska od 67A do 64, oraz domy 7, 8, 9, 12, 13, 14. Program zaproszeń na wszystkie niedziele Wielkiego Postu znajduje się w gazetce parafialnej, w gablocie i na Facebooku. W Bronkowie Gorzkie Żale w niedziele o godz.9.15.
  3. We wtorek droga krzyżowa w Brzózce a w czwartek w Bronkowie o godz.17.00, a następnie msza święta.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W piątek droga krzyżowa w Dychowie dla dzieci, młodzieży i starszych o godz.17.00. Serdecznie zapraszam dzieci przed I Komunią z rodzicami oraz młodzież przed sakramentem bierzmowania klasy VII i VIII.
  6. W sobotę Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP.
  7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  8. Od przyszłej niedzieli Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał świece wielkanocne w cenie 20 zł.
  9. W okresie Wielkiego Postu składamy ofiary na Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na spotkaniach kolędowych.
  10. Odwiedziny chorych w ich domach tylko na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  11. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  12. Serdeczne Bóg Zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.