7 marca 2020

II Niedziela Wielkiego Postu A – 08.03.2020

1. Dzisiaj, 8 marca Święto Kobiet. Msza święta za wszystkie kobiety naszej parafii o godz.8.00.
  2. Dzisiaj niedziela misyjna. Po mszach świętych zbiórka do puszek na cele misji świętych.
  3. Po mszach świętych Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece wielkanocne w cenie 15 zł. Ofiary te przeznaczone są na pomoc dla rodzin w Syrii.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w środę o godz.18.00 w salce na plebanii.
  5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i starszych o godz.17.00. Zapraszam wszystkie dzieci przedszkolne i szkolne dla których zostały zakupione specjalne pomoce na Wielki Post. W Brzózce droga krzyżowa we wtorek, a w Bronkowie w czwartek o godz.17.00. W trakcie nabożeństw tradycyjnie taca przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu i dekoracje świąteczne.
  6. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu w Dychowie o godz.7.30, w Bronkowie i Brzózce także przed mszami świętymi.
  8. Obowiązkowe nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w trzy kolejne soboty marca o godz.18.00 w salce na plebanii. Druga nauka w najbliższą sobotę.
  9. Za tydzień, trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  10. W przyszłą niedzielę msza święta dla dzieci w Dychowie o godz.11.00.
  11. W okresie Wielkiego Postu składamy ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na kolędzie.
  12. Od niedzieli 22 marca rozpoczniemy w naszej parafii tygodniowe Misje.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.