6 kwietnia 2024

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego B – 07.04.2024

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii Uroczystość Odpustu o godz.12.30. Mszę świętą odprawi ks. Damian Kołodziej z Zielonej Góry.  Zapraszamy całą Rodzinę Parafialną. Dzisiaj z racji odpustu parafialnego nie ma mszy świętej o godz.8.00, a msza święta w Brzózce wyjątkowo o godz.11.00.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej Diecezji. Parafialnemu Zespołowi Caritas z racji Ich święta dziękujemy za wieloletnią służbę wszystkim potrzebującym w naszej parafii oraz życzymy obfitości łask Miłosiernego Pana na dalszą działalność.
  3. Jutro, 8 kwietnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza święta w Dychowie o godz.18.00. Po mszy świętej możliwość podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tygodniu msze święte: w poniedziałek, środę i piątek o godz.18.00 oraz niedzielna msza święta w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  6. Za tydzień ukaże się kwietniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać także za ofiary na Seminarium Duchowne.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie