Zawsze aktualne wiadomości

23 kwietnia 2022

II Niedziela Wielkanocna C – 24.04.2022

  1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii Uroczystość Odpustu o godz.13.00. Mszę świętą odprawi Ojciec Duchowny ks. Grzegorz Słapek, Proboszcz z Parafii Pław.
  2. Dzisiaj Międzynarodowe Święto Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po mszach świętych zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas. Parafialnemu Zespołowi Caritas z racji Ich święta dziękujemy za wieloletnią służbę biednym i potrzebującym w naszej parafii oraz życzymy obfitości łask Miłosiernego Pana na dalszą działalność.
  3. Jutro święto świętego Marka Ewangelisty. Msza święta o godz.17.00, na którą serdecznie zapraszam. W tygodniu msze święte także w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. Spotkanie dla rodziców i dzieci klasy III przed I Komunią w środę o godz.18.30 w kościele.
  5. Spotkanie dla rodziców i młodzieży klasy VIII przed sakramentem bierzmowania w czwartek o godz.19.00 w kościele. Bierzmowanie odbędzie się 1 czerwca w Krośnie Odrzańskim. Proszę o obowiązkową obecność.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca maja. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem majowym po wszystkich mszach świętych.
  8. Bóg zapłać za składane w okresie Wielkiego Postu ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne.
  9. Dziękuję serdeczne za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne