10 kwietnia 2021

II Niedziela Wielkanocna B – 11.04.2021

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii Uroczystość Odpustu o godz.11.00. Przed Najświętszym Sakramentem, całą parafię zawierzymy Bożemu Miłosierdziu.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po mszach świętych zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  3. W środę, 14 kwietnia przypada święto Chrztu Polski. Na pamiątkę tego wydarzenia proszę w tym dniu wywiesić flagi narodowe, papieskie i maryjne.
  4. W tygodniu msze święte we wtorek i środę o godz.18.00, w piątek o godz.10.00 oraz w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo od godz.9.30 do 10.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  6. Bóg zapłać za składane w okresie Wielkiego Postu ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne. Można jeszcze składać w okresie Wielkanocnym. Dziękuję także za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni oraz na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii.
  7. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  8. Z racji dorocznego święta naszej parafii, wszystkim Parafianom życzę obfitych łask Miłosiernego Jezusa.