Zawsze aktualne wiadomości

15 kwietnia 2023

II Niedziela Wielkanocna A – 16.04.2023

  1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii Uroczystość Odpustu o godz.12.30. Mszę świętą odprawi ks. Tomasz Matyjaszczyk, dyrektor Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Żarach. Zapraszamy całą Rodzinę Parafialną. Dzisiaj z racji odpustu parafialnego nie ma mszy świętej o godz.8.00, a msza święta w Brzózce wyjątkowo       o godz.11.00.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej Diecezji. Parafialnemu Zespołowi Caritas z racji Ich święta dziękujemy za wieloletnią służbę wszystkim potrzebującym w naszej parafii oraz życzymy obfitości łask Miłosiernego Pana na dalszą działalność.
  3. W tygodniu msze święte: we wtorek, środę, piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz.11.00 młodzież klasy VIII przyjmie poświęcone krzyże do sakramentu bierzmowania. Zapraszam młodzież z rodzicami.
  6. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie naszej świątyni.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w okresie Wielkiego Postu na Wyższe Seminarium Duchowne.
  8. Dziękuję serdeczne za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne