Zawsze aktualne wiadomości

1 stycznia 2022

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim C – 02.01.2022

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca stycznia. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz wręczenie intencji różańcowych na Nowy Rok.
  2. W czwartek 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte według porządku niedzielnego. Podczas wszystkich mszy świętych błogosławieństwo kredy, kadzidła i wody. Taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 dov17.00, z okazją do spowiedzi świętej.
  4. Msze święte w tym tygodniu tylko Dychowie we wtorek i środę i piątek o godz.17.00, w czwartek w Uroczystość Trzech Króli według programu niedzielnego, oraz w sobotę jako niedzielna o godz.17.00
  5. Za tydzień ukaże się styczniowy numer gazetki parafialnej, Jezu Ufam Tobie.
  6. Z racji pandemii nie będzie odwiedzin duszpasterskich w domach, czyli tzw. Kolędy. Od 10 stycznia rozpoczną się spotkania kolędowe w kościołach, podobnie jak w ubiegłym roku. Program spotkań dla poszczególnych miejscowości i rodzin zostanie ogłoszony w przyszłą niedzielę. Będzie także zamieszczony w gazetce parafialnej.
  7. Serdeczne Bóg Zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne