20 lutego 2021

I Niedziela Wielkiego Postu B – 21.02.2021

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie naszej świątyni.
  2. W tym tygodniu w Dychowie nie będzie mszy świętej w środę.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W piątek droga krzyżowa w Dychowie dla dzieci, młodzieży i starszych o godz.17.00. Serdecznie zapraszam.
  5. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu w Dychowie w soboty o godz.16.30, czyli przed niedzielną mszą świętą, oraz w niedziele o godz.7.30 i o godz.10.30, w Bronkowie i Brzózce także przed mszami świętymi.
  6. Za tydzień, w II Niedzielę Wielkiego Postu, zbiórka do puszek na cele misyjne „ Ad Gentes”.
  7. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędą się w pierwsze trzy soboty marca o godz.18.00 w kościele.
  8. W okresie Wielkiego Postu składamy ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na spotkaniach kolędowych.
  9. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.