19 października 2024

XXIX Niedziela Zwykła B – 20.10.2024

1. Dzisiaj niedziela misyjna. Tradycyjnie zbiórka do puszek na cele misyjne.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.17.00, w Bronkowie w czwartek o godz.17.00, w Brzózce w sobotę o godz.16.30. W niedziele we wszystkich kościołach pół godziny przed mszą świętą.
  4. Spotkanie parafialnej grupy muzyczno-liturgicznej w środę o godz. 16.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy chętne dziewczynki oraz także chętnych chłopców. Zaproszenie także kierujemy do osób dorosłych, które grają na jakimkolwiek instrumencie.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele remontowe oraz ogrzewanie naszej świątyni.
  7. Zbliża się listopad, miesiąc pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Tradycyjne karty wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Bardzo proszę o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych.
  8. Biuro parafialne do końca marca czynne w środy i piątki od godz.15.30 do godz. 16.00, lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła i parafii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie