5 października 2024

XXVII Niedziela Zwykła B – 2024

1. Dzisiaj w naszej parafii świętujemy odwiedziny ks. Biskupa Pawła z okazji wizytacji kanonicznej.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć jubileuszowy, 150 numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.17.00, w Bronkowie w czwartek o godz.17.00, w niedzielę we wszystkich kościołach pół godziny przed mszami świętymi.
  4. Spotkanie i katecheza dla rodziców dzieci klasy trzeciej w ramach przygotowania dzieci do I Komunii świętej w środę o godz.18.30 w salce na plebanii.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Za tydzień, 13 października ostatni w tym roku dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe z udziałem dzieci po mszy świętej z godz.11.00.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustu parafialnego ku czci św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim połączona z wizytacją kanoniczną o godz.12.00.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie