28 września 2024

XXVI Niedziela Zwykła B – 29.09.2024

1. Dzisiaj w Dychowie zbiórka do puszek na cele remontowe naszej świątyni.
  2. We wtorek, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W tym tygodniu różaniec w Dychowie we wtorek, środę i piątek o godz.17.00, w sobotę o godz.10.30 a następnie msza święta.                W Bronkowie w czwartki także o godz.17.00. Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami, młodzież i wszystkich parafian.
  3. Spotkanie parafialnej grupy muzyczno-liturgicznej tzw. scholii, w środę o godz. 16 w kościele. Serdecznie zapraszamy chętne dziewczynki.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach w czwartek i piątek według ustalonego programu z chorymi. Jak zawsze serdecznie zachęcam do zgłaszania chorych.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii wizytacja kanoniczna ks. Biskupa Pawła Sochy. Ksiądz biskup tradycyjnie będzie na wszystkich mszach świętych ze Słowem Bożym i pasterskim błogosławieństwem. Uroczyste, liturgiczne przywitanie księdza Biskupa o godz.11.00 i msza święta w intencji wszystkich parafian którą odprawi ks. Biskup Paweł Socha.
  8. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna w przyszłą sobotę 5 października. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii jeszcze tylko dzisiaj.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  10. W przyszłą niedzielę ukaże się jubileuszowy, 150 numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  11. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na wsparcie poszkodowanych w klęsce powodzi, zebraliśmy 5100 zł.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie