21 września 2024

XXV Niedziela Zwykła B – 22.09.2024

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla wszystkich poszkodowanych w powodzi. Dlatego zbiórka na cele remontowe naszej świątyni zostaje przeniesiona na przyszłą niedzielę.
  2. Spotkanie parafialnej grupy muzyczno-liturgicznej tzw. scholii, w środę o godz. 17 w kościele. Serdecznie zapraszamy chętne dziewczynki.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. Przypominam, że msze święte w niedzielę o godz.11.00 są dla dzieci. Zapraszam serdecznie wszystkie dzieci z rodzicami.
  5. W tym tygodniu rozpoczyna się wizytacja kanoniczna wszystkich parafii w dekanacie krośnieńskim. We wtorek wizytacja pracowników Kurii Biskupiej w naszej parafii, a w niedzielę, 6 października przybędzie do nas ks. Biskup Paweł Socha. Ksiądz biskup tradycyjnie będzie na wszystkich mszach świętych ze Słowem Bożym i pasterskim błogosławieństwem. Z tej racji wyjątkowo msza święta w Brzózce będzie w niedzielę 6 października o godz.12.30. Nie będzie więc mszy świętej niedzielnej w sobotę.
  6. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się 5 października. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii do przyszłej soboty.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie