14 września 2024

XXIV Niedziela Zwykła B – 15.09.2024

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficznoteologiczny w Zielonej Górze.
  3. Dzisiaj o godz.13.00 Uroczystość Odpustu Parafialnego w Bobrowicach.
  4. Spotkanie parafialnej grupy muzyczno-liturgicznej tzw. scholii, w środę o godz. 17 w kościele. Serdecznie zapraszamy kolejne chętne dziewczynki.
  5. W środę w święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży, rozpoczynamy dwuletnie przygotowanie młodzieży klasy VII do sakramentu Bierzmowania. Zapraszam młodzież z rodzicami na mszę świętą o godz.18.00, a po mszy krótkie spotkanie informacyjne i rozdanie indeksów.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się 5 października. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii do soboty 28 września.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie