7 września 2024

XXIII Niedziela Zwykła B – 08.09.2024

1. W środę zapisy dziewczynek do parafialnej grupy muzyczno-liturgicznej tzw. Scholii, którą prowadzić będą: pani Ania i pani Honorata o godz.17.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy na to pierwsze organizacyjne spotkanie.
  2. W środę pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci klasy III w ramach przygotowania do I Komunii świętej o godz.18.30 w kościele. Serdecznie proszę o obecność wszystkich rodziców. Na spotkaniu zaplanujemy roczny program przygotowania dzieci.
  3. W piątek, 13 września kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe o godz.17.30 a po nim msza święta. Wyjątkowo w tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 17.30 z okazją do spowiedzi. Serdecznie zapraszam.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficznoteologiczny w Zielonej Górze.
  5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  6. W przyszłą niedzielę o godz.11.00 rozpoczynamy msze święte dla dzieci i z dziećmi. Serdecznie zapraszamy dzieci wszystkich klas szkoły podstawowej, które otrzymają specjalne materiały duszpasterskie, „Anielskie drogowskazy” na każdą niedzielę roku.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie