29 czerwca 2024

XIII Niedziela Zwykła B – 30.06.2024

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na tzw. Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża i urzędów watykańskich.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach według ustalonego programu. Proszę zgłaszać chorych do odwiedzin w pierwsze soboty.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
  8. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Od 8 do 19 lipca będę przebywał na urlopie. Dlatego wszelkie sprawy biurowe i duszpasterskie proszę załatwiać w najbliższym tygodniu do soboty włącznie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie