11 listopada 2023

XXXII Niedziela Zwykła A – 12.11.2023

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na fundusz Pomocy Kościołowi w potrzebie.
  2. Modlitwy z wypominkami w Dychowie w środę po mszy świętej oraz różaniec za zmarłych w piątek o godz.17.00 i w sobotę o godz.16.30. W Brzózce we wtorek a w Bronkowie w czwartek o godz.17 msza święta a następnie modlitwy za zmarłych.
  3. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Dychowie zapraszają na wieczornicę z okazji Narodowego Święta Niepodległości w środę, 15 listopada o godz.16.30 w Sali wiejskiej w Dychowie.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na zimowe ogrzewanie naszego kościoła.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie