4 września 2021

XXIII Niedziela Zwykła B – 05.09.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych we wszystkich kościołach.
  2. Dzisiaj Ogólnopolski Dzień Solidarności z Afgańczykami. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek dla potrzebujących mieszkańców Afganistanu.
  3. Z przyczyn technicznych gazetka parafialna Jezu Ufam Tobie, ukaże się za tydzień. Serdecznie przepraszamy.
  4. W środę, 8 września Święto Narodzenia NMP. W czasie mszy świętej o godz.18.00 poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz.16.00 w kościele. Zapraszam także chętnych kandydatów na ministrantów.
  7. Obowiązkowe nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty września. W najbliższą sobotę druga nauka o godz.18.00 w kościele.
  8. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.