5 czerwca 2021

X Niedziela Zwykła B – 06.06.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca: o godz.8.00 Róże pod opieką P. Biesiadeckiej i P. Łabędzkiej a o godz.11.00 Róże pod opieką P. Smoleńskiej i P. Duchnowskiej.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę czerwcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała, msze święte codziennie o godz.18.00, a po nich nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. We wtorek spotkania indywidualne z młodzieżą klasy VIII przed sakramentem bierzmowania od godz.15.30 do godz.17.00 w salce na plebanii. W sobotę spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich rodziców i rodzin o godz.10.00.
  5. W czwartek na zakończenie Oktawy poświęcenie wianków.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej, a następnie msza święta. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  7. Nauki przed sakramentem chrztu świętego dla rodziców i chrzestnych zostały odwołane z powodu braku chętnych. Następne planowane są we wrześniu.
  8. Za tydzień w niedzielę, 13 dzień czerwca, pamiątka objawień fatimskich. Jednak nabożeństwo fatimskie odbędzie się w sobotę o godz.16.30. Serdecznie zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni oraz na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii.