13 czerwca 2020

XI Niedziela Zwykła A – 14.06.2020

1. Przypominam, że w czasie mszy świętej i nabożeństw w kościele obowiązkowo zasłaniamy usta i nos. Na zewnątrz kościoła nie ma takiego obowiązku.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  3. Msze święte w Oktawie z procesją wokół kościoła: od poniedziałku do czwartku o godz.18.00. W czwartek na zakończenie Oktawy poświęcenie wianków.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji nabożeństwo czerwcowe i z uroczystym Aktem Oddania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  7. W najbliższy piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W przyszłą sobotę ostatnia nauka przed sakramentem chrztu świętego dla rodziców i chrzestnych o godz.18.00 w kościele w Dychowie.
  9. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas, będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na malowanie naszej świątyni.
  10. I Komunia w naszej parafii 28 czerwca o godz.11.00, bierzmowanie naszej młodzieży w Krośnie Odrzańskim 26 czerwca o godz.17.00.
  11. Kurs przedmałżeński odbędzie się w Parafii w Bytnicy od 22 do 27 czerwca. Spotkania codziennie o godz.19.00 w kościele parafialnym w Bytnicy.
  12. Dziękuję za ofiary składane na Seminarium Duchowne, w kopertach rozdanych na kolędzie.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie