4 listopada 2017

XXXI Niedziela Zwykła A – 05.11.2017

1. Dzisiaj w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Jest to wielkie święto dla całej rodziny parafialnej, które przeżywamy raz na pięć lat. Księdzu Biskupowi Tadeuszowi życzymy obfitości łask Miłosiernego Jezusa. Z racji wizytacji, w Dychowie jest tylko jedna msza święta o godz.11.00.
  2. Modlitwy z wypominkami za zmarłych po mszach świętych wieczornych, a w niedziele przed mszami świętymi.
  3. W środę o godz.17.00 w Dychowie różaniec za zmarłych, na który zapraszam wszystkie dzieci uczestniczące w październikowym różańcu, bowiem chciałbym wszystkim podziękować za wspólną modlitwę i wręczyć różańcowe pamiątki.
  4. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty listopada o godz.18.00 w salce na plebanii. W najbliższą sobotę druga nauka z listopadowej serii.
  6. W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 99 Rocznica odzyskania niepodległości. Msza święta za Ojczyznę tradycyjnie o godz.11.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Za tydzień ukaże się listopadowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  9. W listopadzie biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.15.30 do 16.30.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie