19 sierpnia 2017

XX Niedziela Zwykła A – 20.08.2017

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na planowane malowanie kościoła parafialnego.
  2. Zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry.
  3. Trwa miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej prowadzi miesięczną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji trzeźwości w naszych rodzinach i w naszej ojczyźnie. W poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz.15.00, a w pozostałe dni przed wieczorną mszą świętą. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę w tak ważnej intencji.
  1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  2. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. Za tydzień parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony na mszy świętej o godz.11.00. Zapraszamy delegacje z wieńcami ze wszystkich miejscowości naszej parafii.
  4. Od dzisiaj do czwartku włącznie będę przebywał na urlopie. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  5. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie