25 czerwca 2016

XIII Niedziela Zwykła C – 26.06.2016

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na tzw. Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża.
  3. Nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do czwartku o godz.18.00, które prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.
  4. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz.9.00.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
  6. W czasie wakacji nie będzie mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  7. Od jutra 27 czerwca do 1 lipca i od 4 do 12 lipca będę przebywał na urlopie. Dlatego w przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii oraz za ofiary złożone na tacę w Dychowie przeznaczone na realizację inwestycji ogrzewania kościoła parafialnego.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie