9 kwietnia 2016

III Niedziela Wielkanocna C-10.04.2016

1. Dzisiaj kończy się w kościele Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich mszach świętych, zbiórka do puszek na potrzeby działalności Caritas.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć kwietniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Dzisiaj przypada 6 rocznica katastrofy smoleńskiej. Pamiętajmy w modlitwa o wszystkich ofiarach.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy II gimnazjum przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.18.30 w salce na plebanii.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii i ojczyzny.
  6. Młodzież klasy III gimnazjum, zapraszam w sobotę od godz.10.00 do godz.12.00 na indywidualne spotkania egzaminacyjne przed sakramentem bierzmowania, a w niedzielę na uroczyste poświęcenie i wręczenie krzyży na mszy świętej o godz.11.00.
  7. Za tydzień, Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania.
  8. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  9. Za tydzień ofiary na tacę w Dychowie przeznaczone na realizację inwestycji ogrzewania kościoła.
  10. W przyszłą niedzielę msza święta dla dzieci o godz.11.00.
  11. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na Seminarium Duchowne oraz za ofiary na naszą świątynię.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie