22 czerwca 2024

XII Niedziela Zwykła B – 23.06.2024

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na wypoczynek, miały możliwość uczestniczenia we mszy świętej niedzielnej. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. Dzisiaj przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
  3. Jutro 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msza święta w Dychowie o godz.10.00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do godz.18.00. W trakcie adoracji nabożeństwo czerwcowe.
  6. W sobotę, 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na tzw. Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża i urzędów watykańskich.
  8. Za tydzień ukaże się wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie