3 września 2016

XXIII Niedziela Zwykła C – 04.09.2016

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych adoracje Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć wrześniowy numer naszego czasopisma parafialnego JEZU UFAM TOBIE.
  3. W zakrystii są już do nabycia kalendarze katolickie na 2017 rok w cenie 5 zł.
  4. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, a w sobotę o godz.17.00, w Brzózce we wtorek a w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. W czwartek, 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Matki Bożej Siewnej. Msza święta w Bronkowie o godz.18.00. Po mszy św. poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
  6. Zbiórka wszystkich ministrantów oraz chętnych kandydatów, w czwartek o godz.16.30 w salce na plebanii.
  7. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata, z okazją do spowiedzi świętej.
  8. W szkole podstawowej zakończyła pracę Pani Katechetka Weronika Zegzuła, serdecznie dziękujemy jej za ofiarną służbę dla dzieci i parafii. Natomiast od 1 września rozpoczęła pracę jako katechetka Pani Honorata Łabędzka, którą dobrze znamy. Życzymy jej wiele Bożych łask na trud przekazywania wiary o Bogu i Kościele naszym dzieciom.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie