Zawsze aktualne wiadomości

14 listopada 2020

XXXIII Niedziela Zwykła A – 15.11.2020

  1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie kościoła.
  2. Ze względu na restrykcje i ograniczenia związanie z pandemią, w kościołach naszej parafii może przebywać: w Dychowie do 35 osób, w Bronkowie i Brzózce do 15 osób. W dalszym ciągu można korzystać z dyspensy od niedzielnej mszy świętej i uczestniczyć przez transmisje w radiu czy telewizji.
  3. Modlitwy z wypominkami za zmarłych w listopadzie po mszach świętych. W każdy piątek w Dychowie różaniec z wypominkami o godz.17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to patronalne święto WSD w Paradyżu oraz Akcji Katolickiej. Taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.
  6. Tygodniowy kurs przedmałżeński w Krośnie Odrzańskim w parafii p.w. św. Jadwigi od dzisiaj 15 listopada do soboty 21 listopada. Spotkania z konferencją odbywać się będą o godz. 19.00 w kościele św. Jadwigi przy ul. Pocztowej.
  7. Biuro parafialne w czasie zaostrzonych przepisów sanitarnych, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
 
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne