Zawsze aktualne wiadomości

1 października 2022

XXVII Niedziela Zwykła C – 02.10.2022

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie codziennie od poniedziałku do piątku o godz.17.00, w soboty o godz.16.30, a w niedziele o godz.7.30. W poniedziałki, wtorki, czwartki i niedziele nabożeństwo będą prowadzić grupy parafialne. W Bronkowie różaniec codziennie o godz.17.00, a w Brzózce we wtorki o godz.17.00.
  4. Spotkanie i katecheza dla rodziców dzieci klasy III w środę o godz.18.00 w kościele. W czasie spotkania będą rozprowadzane różańce.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej. Po adoracji o godz.17.00 różaniec w intencji 8 Róż Różańcowych naszej parafii z okazji ich święta.
  6. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty października o godz.18.00 w kościele. W najbliższą sobotę druga nauka.
  7. Odwiedziny chorych na życzenie chorego lub jego rodziny.
  8. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje papieski konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem Cały Twój Maryjo! Wymagany format prac plastycznych A3, technika dowolna. W pracy należy jak najbardziej pomysłowo ująć miłość św. Papieża Jana Pawła II do Matki Bożej. Termin oddawania podpisanych prac mija 13 października, a rozdanie nagród odbędzie się w Dzień Papieski 16.10. na mszy świętej o godz.11.00. Dokładne informacje na katechezie w szkole i przedszkolu oraz w gazetce parafialnej. Gorąco zachęcamy.
  9. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne