Zawsze aktualne wiadomości

20 sierpnia 2016

XXI Niedziela Zwykła C – 21.08.2016

  1. Dzisiejsza taca w Dychowie przeznaczona jest na realizację ogrzewania kościoła.
  2. Dzisiaj, Parafialny Zespół Caritas, zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Trwa miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej prowadzi miesięczną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji trzeźwości w naszych rodzinach i w naszej ojczyźnie. We wszystkie poniedziałki, wtorki i czwartki o godz.15.00, a w pozostałe dni tygodnia przed wieczorną mszą świętą. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę w tak ważnej intencji.
  4. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, oraz w sobotę o godz.17.00.
  5. W piątek, 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza święta w Dychowie o godz.18.00, a o godz.21.00 Apel Jasnogórski przy figurce Matki Bożej obok elektrowni. Serdecznie zapraszam.
            Z racji przypadającej uroczystości liturgicznej, nie obowiązuje nas w tym dniu post.
  1. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  2. Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory w najbliższą niedzielę o godz.11.00. Proszę przygotować dary ofiarne z tegorocznych zbiorów oraz chleb. Zapraszamy bardzo serdecznie całą wspólnotę parafialną na wspólną modlitwę dziękczynienia.
  3. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.
 
Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne