Zawsze aktualne wiadomości

3 sierpnia 2019

XVIII Niedziela Zwykła C – 04.08.2019

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  3. W naszej ojczyźnie trwa miesiąc modlitwy w intencji trzeźwości. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszają na modlitwę w naszym kościele Koronką do Bożego Miłosierdzia. W poniedziałki, wtorki i czwartki o godz.17.00 a w pozostałe dni przed mszą świętą wieczorną.
  4. Msze święte w Dychowie w tym tygodniu w środę i piątek o godz.18.00, w sobotę o godz.17.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne