Zawsze aktualne wiadomości

8 lipca 2023

XIV Niedziela Zwykła A – 09.07.2023

  1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. W tym tygodniu msza święta tylko w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie naszej świątyni.
  4. Od 10 do 20 lipca będę przebywał na urlopie. W sobotę i niedzielę będzie mnie zastępował ks. Tomasz Duszczak z Nowej Soli. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, telefon kontaktowy: 683913214. Biuro parafialne w tym okresie będzie nieczynne.
  5. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne