Zawsze aktualne wiadomości

15 lutego 2020

VI Niedziela Zwykła A – 16.02.2020

  1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas, zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
  3. Spotkanie z młodzieżą klasy VIII przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.18.00 w salce na plebanii.
  4. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W najbliższą sobotę z racji rejonowej konferencji dla kapłanów w Paradyżu, nie będzie mszy świętej.
  6. Od przyszłej niedzieli będziemy gościć w naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II. Pozostaną u nas przez trzy dni. Będziemy mieli okazję upraszać łaski przez Jego wstawiennictwo dla siebie, parafii, ojczyzny i świata. Program nawiedzenia relikwii podamy w przyszła niedzielę.
  7. W roku poświęconym Eucharystii, pragniemy w naszej parafii wprowadzić adoracje w pierwsze niedziele miesiąca dla rodzin. Rozpoczniemy od pierwszej niedzieli marca. Adoracje będą od godz.9.00 do 11.00 i od godz.12.00 do 14.00. Na wybrane godziny będziemy wcześniej przyjmować zapisy rodzin i osób, aby Najświętszy Sakrament nie był sam. Serdecznie zapraszamy aby przed Jezusem obecnym w Eucharystii powierzać wszystkie swoje ważne sprawy. Można już zapisywać się w zakrystii lub u Pań: Agata Aleksandrowicz, Honorata Łabędzka i Teresa Wąsicka. Należy zadeklarować w jakich godzinach będziemy na adoracji.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne