Zawsze aktualne wiadomości

8 lutego 2020

V Niedziela Zwykła A – 09.02.2020

  1. We wtorek, 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Msza święta za wszystkich chorych z naszej parafii o godz.10.00. W czasie mszy świętej będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszam serdecznie.
  2. Spotkanie dla rodziców klasy trzeciej w ramach przygotowania do I Komunii w środę o godz.18.00 w salce na plebanii.
  3. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas, będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę, zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
  6. W roku poświęconym Eucharystii, pragniemy w naszej parafii wprowadzić adoracje w pierwsze niedziele miesiąca dla rodzin. Rozpoczniemy od pierwszej niedzieli marca. Adoracje będą od godz.9.00 do 11.00 i od godz.12.00 do 14.00. Na wybrane godziny będziemy wcześniej przyjmować zapisy rodzin i osób, aby Najświętszy Sakrament nie był sam. Serdecznie zapraszamy aby przed Jezusem obecnym w Eucharystii powierzać wszystkie swoje ważne sprawy.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne