Zawsze aktualne wiadomości

18 maja 2019

V Niedziela Wielkanocna C – 19.05.2019

  1. Dzisiaj o godz.11.00, Uroczystość I Komunii Świętej do której przystąpi 10 dzieci.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania kościoła oraz przeglądu serwisowego nagrzewnic.
  3. Od jutra Biały Tydzień. Msze święte codziennie do piątku włącznie o godz.18.00. Po mszach świętych nabożeństwo majowe.
  4. Spotkanie młodzieży klasy VIII i klasy III gimnazjum i ich rodziców w ramach bezpośredniego przygotowania do sakramentu bierzmowania w czwartek o godz.18.30 w kościele. Rozpoczęcie nabożeństwem majowym.
  5. Peregrynacja Obrazu Świętego Józefa w czwartek w parafii Maszewo. O godz.17.45 przywitanie obrazu a następnie program ewangelizacyjny, który rozpocznie msza święta o godz.19.00. Pożegnanie obrazu mszą świętą w piątek o godz.14.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W najbliższą sobotę pielgrzymka dziękczynna dzieci i rodziców za dar I Komunii do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Zbiórka przy plebanii o godz.8.30, powrót około godz.17.00. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy chętnych parafian. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Koszt autokaru 30 zł.
  8. W przyszłą niedzielę, 26 maja przypada Dzień Matki. Msza święta za wszystkie mamy naszej parafii o godz.11.00. Serdecznie zapraszam.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne