Zawsze aktualne wiadomości

14 maja 2022

V Niedziela Wielkanocna C – 15.05.2022

  1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania kościoła.
  2. Dzisiaj Uroczystość I Komunii w naszej parafii o godz.11.00. Po raz pierwszy komunię świętą przyjmie 16 dzieci.
  3. Od poniedziałku rozpoczynamy Biały Tydzień. Msze święte codziennie do piątku włącznie o godz.18.00, a po mszy nabożeństwa majowe.
  4. W piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej. Na zakończenie adoracji nabożeństwo majowe.
  5. Spowiedź dla młodzieży klasy VIII przed sakramentem bierzmowania, oraz rodziców i świadków w sobotę o godz.11.00 w kościele pw. św. Jadwigi w Krośnie Odrzańskim, po spowiedzi próba generalna. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz.11.00 młodzież przyjmie poświęcone krzyże.  
  6. Dziękuję serdeczne za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii, oraz na Seminarium Duchowne.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne