Zawsze aktualne wiadomości

26 grudnia 2020

Niedziela Świętej Rodziny B – 27.12.2020

  1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny, patronalne święto wszystkich rodzin katolickich.
  2. W środę 30 grudnia pogrzeb mojego Taty śp. Stefana Kowal w rodzinnej parafii w Jasieniu. Msza święta żałobna w kościele parafialnym o godz.12.00, a bezpośrednio po mszy przejście na cmentarz komunalny i pochówek w rodzinnym grobowcu. W kościele w Jasieniu z racji pandemii może przebywać tylko 45 osób.
  3. W czwartek 31 grudnia zakończenie starego roku. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne i msza święta o godz.16.00. Serdecznie zapraszam.
  4. W piątek 1 stycznia Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy dzień modlitwy o pokój. Msze święte w Dychowie o godz.11.00 i 15.00, w Bronkowie o godz.9.30 i w Brzózce o godz.12.30. Z racji uroczystości, nie ma w tym dniu postu.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela stycznia. Zmiana tajemnic ze względu na limity osób w kościołach nie może się odbyć. Zapraszam tylko przewodniczące Róż Różańcowych po odbiór pomocy, intencji różańcowych na cały przyszły rok. A wszystkich członków żywego różańca proszę aby odmawiać w dalszym ciągu te same tajemnice.
  6. Styczniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie, ukaże się w drugą niedzielę, 10 stycznia.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary składane także na konto parafialne na utrzymanie parafii.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne