Zawsze aktualne wiadomości

30 stycznia 2021

IV Niedziela Zwykła B – 31.01.2021

 1. We wtorek 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w naszej parafii: w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.11.00 i w Dychowie o godz.17.00. Na wszystkich mszach świętych poświęcenie gromnic.
 2. We wtorek przypada doroczny Dzień Życia konsekrowanego. Tradycyjnie taca przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
 3. W środę spotkanie z rodzicami dzieci klasy III w ramach przygotowania dzieci do I Komunii świętej o godz.17.30 w kościele. W piątek natomiast poświęcenie świec i książeczek na mszy świętej o godz.17.00.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
 6. Odwiedziny chorych w czasie pandemii tylko na prośbę chorego lub jego rodziny.
 7. W przyszłą niedzielę ukaże się lutowy numer gazetki parafialnej, Jezu Ufam Tobie.
 8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca odbędzie się według następującego programu: na mszy świętej o godz.8.00 Wspólnota Różańcowa Pani Biesiadeckiej, o godz.11.00 Róża Pani Łabędzkiej. W kolejną niedzielę, 14 lutego o godz.8.00 Róża Pani Smoleńskiej, o godz.11.00 Róża Pani Duchnowskiej.
 9. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
 10. Nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego odbędą się w pierwsze trzy soboty lutego o godz.18.00 w kościele w Dychowie. W przyszłą sobotę pierwsza nauka.
 11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
   
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne