Zawsze aktualne wiadomości

21 kwietnia 2018

IV Niedziela Wielkanocna B – 22.04.2018

  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania.
  2. Jutro, uroczystość Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika, a w środę Świętego Marka Ewangelisty. Zapraszam serdecznie w środę na mszę świętą w mojej intencji z racji imienin o godz.18.00.
  3. W tym tygodniu dwa spotkania dla rodziców dzieci klasy trzeciej. Jutro, poniedziałek, spotkanie organizacyjne tylko dla rodziców o godz.18,00 w szkole podstawowej w Dychowie, a w piątek dla rodziców i dzieci o godz.18.30 w kościele. Wcześniej zapraszam na mszę świętą o godz.18.00.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Spotkanie dla młodzieży klasy III gimnazjum oraz ich rodziców przed sakramentem bierzmowania w czwartek o godz.19.00 w salce na plebanii.
  6. Pod koniec sierpnia organizowana jest trzydniowa wycieczka do Warszawy i Rostkowa, sanktuarium świętego Stanisława Kostki. Koszt wycieczki z wyżywieniem, noclegami i ubezpieczeniem wynosi 540 zł. Zgłoszenia i wszystkie dodatkowe informacje u Pani Iwony Sancewicz oraz w biurze parafialnym. Program wywieszony w gablocie.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne