Zawsze aktualne wiadomości

19 grudnia 2020

IV Niedziela Adwentu B – 20.12.2020

  1. Są jeszcze poświęcone opłatki wigilijne, zapraszam chętnych do zakrystii.
  2. Jutro, w poniedziałek przygotowanie naszej świątyni na święta. Strojenie choinek i budowa żłóbka. Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich chętnych parafian, grupy parafialne i młodzież do pomocy na godz.16.30.
  3. Świąteczne odwiedziny chorych z racji pandemii tylko na prośbę chorego lub jego rodziny.
  4. Msze święte adwentowe w Dychowie w poniedziałek i środę o godz.10.00 oraz ostatnie roraty w Brzózce we wtorek o godz.17.00.
  5. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowajmy zwyczaje i tradycje tego wyjątkowego wieczoru i wieczerzy.
  6. W czwartek Pasterki w naszej parafii: w Brzózce o godz.21.00, w Bronkowie o godz.22.00 i w Dychowie o godz.22.00 i o godz.24.00. Taca z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Matki i Dziecka im. Ks. Biskupa Wilhelma Pluty. Przypominam, że w kościołach obowiązują limity osób, w Dychowie do 35 osób, a Bronkowie i Brzózce do 15 osób.
  7. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte w parafii: w Dychowie o godz.11.00 i 13.00, w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.12.30. Z racji uroczystości nie ma w tym dniu postu.
  8. W sobotę wspomnienie św. Szczepana, drugi dzień świąt. Msze święte w parafii w porządku niedzielnym, Dychów godz. 8.00 i 11.00, Bronków godz.9.30, Brzózka godz.12.30. Taca w tym dniu przeznaczona na KUL.
  9. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny, patronalne święto wszystkich rodzin chrześcijańskich.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary składane także na konto parafialne na utrzymanie parafii.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne