Zawsze aktualne wiadomości

4 marca 2023

II Niedziela Wielkiego Postu A – 05.03.2023

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
 2. Dzisiaj, jak w każdą II Niedzielę Wielkiego Postu, zbiórka do puszek na cele misyjne Ad Gentes.
 3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć marcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
 4. W środę, 8 marca przypada Święto Kobiet. Zapraszam wszystkie Kobiety naszej parafii na mszę świętą o godz.17.00, która będzie odprawiona w Ich intencji.
 5. Drogi krzyżowe w naszych kościołach: w czwartek w Bronkowie, w piątek w Dychowie o godz.17.00. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, młodzież i starszych. W sposób szczególny zapraszam dzieci przed I Komunią z rodzicami oraz młodzież przed sakramentem bierzmowania z klasy VII i VIII.
 6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w Dychowie od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
 7. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu we wszystkich kościołach przed mszami świętymi. W Dychowie o godz.7.40 i o godz.10.40. Serdecznie zapraszamy.
 8. W okresie Wielkiego Postu składamy ofiary na Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na spotkaniach kolędowych.
 9. Wielkopostne rekolekcje w naszej parafii od 26.03.2023 do 29.03.2023. Poprowadzi je Szkoła Ewangelizacji „Syn Dawida” z Żar. Dokładne informacje na temat rekolekcji zamieszczone są w gazetce parafialnej.
 10. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.
 11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne