29 sierpnia 2020

XXII Niedziela Zwykła A – 30.08.2020

1. Dzisiaj msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory o godz.11.00. Zapraszamy przedstawicieli ze wszystkich miejscowości.
  2. We wtorek, 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego. Nie będzie tradycyjnej mszy świętej dla całej społeczności szkolnej ze względów epidemicznych. Spowiedź i komunia święta dla każdej klasy odbędzie się w ramach katechezy szkolnej.
  3. We wtorek 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich, którzy oddali życie w obronie naszej ojczyzny.
  4. W tygodniu msze święte tylko w Dychowie: we wtorek i czwartek o godz.10.00, w środę i piątek o godz.18.00, a w sobotę msza święta niedzielna o godz.17.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Odwiedziny chorych w dalszym ciągu ze względu na pandemię, tylko na prośbę chorego lub jego rodziny.
  8. W przyszłą sobotę, piąte czyli ostatnie w naszej parafii Nabożeństwo I Soboty. Modlitwa różańcowa z rozważaniem o godz.16.00, a o godz.17.00 msza święta niedzielna. Serdecznie zapraszamy.
  9. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w trzy kolejne soboty września w o godz.18.00 w kościele w Dychowie. W najbliższą sobotę pierwsza nauka.
  10. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  11. Poświęcenie tornistrów dla dzieci klasy pierwszej, w przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz.11.00. Zapraszam dzieci z rodzicami.
  12. Za tydzień ukaże się wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  13. Serdecznie dziękuję dla sponsorów, którzy ufundowali bezdotykową kropielnicę dla naszego kościoła. Możemy wreszcie bezpiecznie korzystać z wody święconej przy wejściu do świątyni.
  14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.