16 lipca 2016

XVI Niedziela Zwykła C – 17.07.2016

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj, Uroczystość Odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie o godz.12.30. Serdecznie zapraszam.
  3. Z racji odpustu w Bronkowie, msza święta w Brzózce dzisiaj o godz.9.30.
  4. Dzisiaj, Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  5. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, taca w Dychowie przeznaczona na realizację inwestycji ogrzewania kościoła.
  6. Spotkanie formacyjne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o godz.18.00 w salce na plebanii.
  7. W tym tygodniu msze święte w Dychowie tylko w piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  9. W najbliższą niedzielę tradycyjnie, jak każdego roku poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców po wszystkich mszach świętych. Będzie można nabywać różańce ze św. Krzysztofem jako nasze wsparcie dla misjonarzy, jak również składać ofiary do puszek na pojazdy mechaniczne dla misjonarzy.
  10. W czasie wakacji nie ma mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie