31 stycznia 2016

IV Niedziela Zwykła C

1. We wtorek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w naszej parafii: w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.11.00, a w Dychowie o godz.17.00. Na wszystkich mszach świętych błogosławieństwo świec – gromnic.
2. We wtorek przypada doroczny Dzień Życia Konsekrowanego. Tradycyjnie zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
4. W czwartek 4 lutego przypada 1 rocznica śmierci ks. Kanonika Witolda Kosickiego. Pamiętajmy o modlitwie.
5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszej parafii, ojczyzny i świata.
6. W tym tygodniu spowiedź szkolna dla dzieci.
7. Biuro parafialne  czynne w środy i piątki od godz.15.30 do godz.16.30.
8. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz.9.00 rano.
9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
10. W przyszłą niedzielę, zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
11. Za tydzień ukaże się lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Ks. Marek Kowa
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego w Dychowie