Parafia Rzymsko-Katolicka w Dychowie

Menu główne

*** Trwają wakacje. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej. ***

XVII Niedziela Zwykła A
A.D. 27.07.2014

1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców po wszystkich mszach świętych. Tradycyjnie, można nabywać różańce ze św. Krzysztofem oraz różańce drewniane jako nasze wsparcie dla misjonarzy.
2. Trwają wakacje. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
3. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.16.00.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii i ojczyzny, z okazją do spowiedzi świętej.
6. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz. 8.30.
7. Za tydzień, w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
8. Od piątku, rozpoczyna się maryjny miesiąc sierpień, który tradycyjnie w naszej ojczyźnie jest miesiącem abstynencji.
9. Msze święte niedzielne na Kołatce, przez całe wakacje w soboty o godz.19.00.
10. Piesza pielgrzymka z Krosna Odrzańskiego do Częstochowy od 1 do 12 sierpnia. Zapraszamy wszystkich chętnych na pielgrzymkowy szlak. Informacje i zapisy w Parafii pw. św. Jadwigi w Krośnie Odrzańskim. Informacje także na plakacie w gablocie na zewnątrz kościoła.
11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii. Dziękuję także za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na planowany remont sufitu w kościele parafialnym w Dychowie – 760 zł.

Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Dychowie

na oficjalnej stronie
Parafii pw. Miłosierdzia Bożego