Parafia Rzymsko-Katolicka w Dychowie

Menu główne

*** Nabożeństwa różańcowe w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00. W niedzielę, nabożeństwa różańcowe pół godziny przed mszami świętymi. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i starszych. ***

XXIX Niedziela Zwykła A
A.D. 19.10.2014

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Tradycyjnie po wszystkich mszach świętych, zbiórka na działalność misyjną kościoła.
2. Dzisiaj po mszach świętych, PZC zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
3. Dzisiejsza taca, w całości przeznaczona jest na planowany remont sufitu naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
4. Spotkanie duszpastersko-katechetyczne dla rodziców dzieci klasy IV szkoły podstawowej, w środę o godz.18.30 w salce na plebanii. Na spotkanie zapraszam także rodziców dzieci klasy III, którzy nie byli obecni
w ubiegłym tygodniu.
5. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00. W niedzielę, nabożeństwa różańcowe pół godziny przed mszami świętymi. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i starszych.
6. Msze święte wieczorne w październiku, po różańcu czyli  o godz.17.30.
7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o porządkowaniu cmentarzy i modlitwie za zmarłych w zamawianych mszach świętych i wypominkach. Karty wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła.
8. Biuro parafialne od października do kwietnia, czynne w środy i piątki, od godz.15.30 do godz.16.30.
9. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w pielgrzymce różańcowej do Rokitna oraz zamówili mszę dziękczynno-błagalną za wszystkich uczestników pielgrzymki, która będzie odprawiona 27 października o godz.17.30 w naszym kościele.
10. Zapraszamy na Koncert Papieski w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Samorządowych w Bobrowicach, który odbędzie się w niedzielę 26 października po mszy świętej z godz.11.00.
11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w.   Miłosierdzia Bożego w  Dychowie

na oficjalnej stronie
Parafii pw. Miłosierdzia Bożego