Parafia Rzymsko-Katolicka w Dychowie

Idź do spisu treści

Menu główne

*** Nabożeństwa różańcowe w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00. W niedzielę, nabożeństwa różańcowe pół godziny przed mszami świętymi. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i starszych. ***

 
 
 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIX Niedziela Zwykła A
A.D. 19.10.2014


1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Tradycyjnie po wszystkich mszach świętych, zbiórka na działalność misyjną kościoła.
2. Dzisiaj po mszach świętych, PZC zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
3. Dzisiejsza taca, w całości przeznaczona jest na planowany remont sufitu naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
4. Spotkanie duszpastersko-katechetyczne dla rodziców dzieci klasy IV szkoły podstawowej, w środę o godz.18.30 w salce na plebanii. Na spotkanie zapraszam także rodziców dzieci klasy III, którzy nie byli obecni  
w ubiegłym tygodniu.
5. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00. W niedzielę, nabożeństwa różańcowe pół godziny przed mszami świętymi. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież i starszych.
6. Msze święte wieczorne w październiku, po różańcu czyli  o godz.17.30.
7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o porządkowaniu cmentarzy i modlitwie za zmarłych w zamawianych mszach świętych i wypominkach. Karty wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła.
8. Biuro parafialne od października do kwietnia, czynne w środy i piątki, od godz.15.30 do godz.16.30.
9. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w pielgrzymce różańcowej do Rokitna oraz zamówili mszę dziękczynno-błagalną za wszystkich uczestników pielgrzymki, która będzie odprawiona 27 października o godz.17.30 w naszym kościele.
10. Zapraszamy na Koncert Papieski w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Samorządowych w Bobrowicach, który odbędzie się w niedzielę 26 października po mszy świętej z godz.11.00.
11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w.   Miłosierdzia Bożego w  Dychowie


 
 
 
 
 
 
 

Witamy
na oficjalnej stronie
Parafii pw. Miłosierdzia Bożego
w Dychowie

 
ołtarz Miłosierdzia Bożego
 

"Te dwa promienie oznaczają krew i wodę - blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia dusze; czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz. Te dwa promienie wyszły z wnętrzności miłosierdzia mojego wówczas, kiedy konające serce moje zostało włócznią otwarte na krzyżu (...) Szczęśliwy, kto w ich cieniu żyć będzie, bo nie dosięgnie go sprawiedliwa ręka Boga." (Dz. 299)

 

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
pw. Miłosierdzia Bożego
Dychów 46B
66-627 Bobrowice
tel. 68 383 11 66

 

NASI DUSZPASTERZE:

 
 
 
 

ks. proboszcz Marek Kowal
od 11.09.2008 r.

ks. senior kanonik Witold Kosicki

 
 
 
 
  
 
Licznik odwiedzin na stronie
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego