Parafia Rzymsko-Katolicka w Dychowie

Menu główne

*** W środę, 1 października rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00. W Brzózce i Bronkowie codziennie o godz.17.00. W niedzielę, nabożeństwa różańcowe pół godziny przed mszami świętymi. Zapraszam wszystkie dzieci, dla których zostały zakupione piękne pomoce. ***

XXVI Niedziela Zwykła A
A.D. 28.09.2014

1. W środę, 1 października rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.
2. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00. W Brzózce i Bronkowie codziennie o godz.17.00. W niedzielę, nabożeństwa różańcowe pół godziny przed mszami świętymi. Zapraszam wszystkie dzieci, dla których zostały zakupione piękne pomoce.
3. Msze święte wieczorne w październiku, po różańcu czyli  o godz.17.30.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
5. Adoracje Najświętszego Sakramentu: w Bronkowie w czwartek, a w Dychowie w piątek od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
6. Spowiedź szkolna dla dzieci w najbliższy piątek.
7. Odwiedziny chorych w sobotę od godz.9.00 rano.
8. Pielgrzymka Róż Różańcowych do Rokitna w najbliższą niedzielę, 5 października. Wyjazd z Bronkowa o godz.8.00, a z Dychowa o godz.8.15, tradycyjnie z przystanku PKS. Osoby zapisane na pielgrzymkę, do soboty proszę wpłacić po 25 zł.
9. W związku z pielgrzymką Żywego Różańca do Rokitna, zmiana tajemnic różańcowych w Dychowie, odbędzie się w piątek 3 października po mszy świętej wieczornej. W Brzózce zmiana tajemnic we wtorek, a w Bronkowie w czwartek po mszy świętej.
10. W przyszłą niedzielę, 5 października poświęcenie różańców dla dzieci przed I Komunią św. Natomiast spotkanie dla rodziców w środę, 1 października o godz.18.30 w salce na plebanii. Proszę o obowiązkową obecność.
11. Za tydzień ukaże się kolejny numer gazetki parafialnej „ Jezu Ufam Tobie”.
12. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego sakramentu po wszystkich mszach świętych.
13. Biuro parafialne od października do kwietnia, czynne w środy i piątki, od godz.15.30 do godz.16.30.
14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii. Dziękuję serdecznie za ofiary na tacę w ubiegłą niedzielę, przeznaczone na planowany remont sufitu naszego kościoła – 1100zł.

Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w.   Miłosierdzia Bożego w  Dychowie

na oficjalnej stronie
Parafii pw. Miłosierdzia Bożego